سفارش تبلیغ
صبا
دوستی، یکی از دو [نوع] خویشاوندی است[ : خویشاوندی سببی و نَسَبی] . [امام علی علیه السلام]
آرمان نوین
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» تازه ترین تصمیم 'مرد خاکستری '

تازه‌ترین تصمیم "مرد خاکستری "
تشکیل جی 7 برای فرار از نتایج اعترافات

خبرگزاری فارس: مرد خاکستری اصلاحات که در فضایی امن مشغول ایجاد اختلال در فضای کشور است در تازه ترین تز خود به بازسازی گروه های از هم پاشیده اصلاح طلب پرداخته است.

به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، جهان نوشت؛ "خ " که با تشکیل لژ خاکستری عملا هماهنگی و مدیریت اغتشاشات را بر عهده داشته است پس از رسوایی اعترافات هم کیشان خود در دادگاه ایده تشکیل "جی 7 " را به اصلاح طلبان داده است. بر این اساس، هفت گروه "مجمع روحانیون، سازمان مجاهدین انقلاب، حزب مشارکت، حزب کارگزاران، حزب کار، مردم سالاری و حزب همبستگی " از این پس با برنامه هایی منظم به رتق و فتق امور اصلاح طلبان خواهند پرداخت . <**ادامه مطلب...**>
در اولین گام از سلسله برنامه های جی 7 با توجه به رسوایی به بار آمده از اعترافات دستگیر شدگان بر خلاف نوشته ها و مواضع جسته وگریخته نویسندگان و سایت های حامی اصلاح طلب که به انتقاد از کسانی چون محمد علی ابطحی پرداخته بودند،مقرر شد این گروه پس از آزادی سران اغتشاش از زندان به تجلیل از زحمات دستگیر شدگان پرداخته و حتی در جلسات خصوصی نیز از آنها انتقاد نکند. در این جلسه تصمیم گرفته شده که در ایام بازداشت به خانواده های این زندانیان نیز سرکشی ویژه شده و از آنان دلجویی شود.
این رویکرد از آن رو دنبال می شود که با این حربه نشان داده شود این اعترافات تحت فشار انجام شده و ما با آن مخالفیم و ضمناً از خود چهره ای دموکراتیک و در نهایت آرامش به نمایش بگذارند.
اما در تصمیم دیگر این جلسه، مقرر شد جلسات صبحانه اصلاح طلبان که دو سالی است هر دو هفته یک بار و روزهای پنج شنبه در منزل یکی از شرکت کنندگان برگزار می شود پس ازمدتها تعطیلی باز به راه افتاده و به زودی با اضافه شدن چهره های جدید به کار خود ادامه خواهد داد. در این جلسات چهره هایی چون: موسوی لاری، محمد صدر، رضا خاتمی، دهاقانی، نعیمی پور، خانیکی، حسین باقری، آرمین، ابطحی، تاج‌زاده، امین زاده، شریعتی، عرب سرخی و میردامادی شرکت می کردند.

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » ( سه شنبه 88/7/14 :: ساعت 10:7 عصر )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

لیست انتخاباتی اصلاح طلبان
توافق هسته ای
توافق هسته ای
وظیفه ماباپیام رهبری به جوانان جهان
مکتب اسفندیاررحیم مشائی
احمدی نژادولایی باش
هاشمی رفسنجانی کیش
تازه ترین تصمیم 'مرد خاکستری '
دو راهی هاشمیسم - احمدینژاد

>> بازدید امروز: 6
>> بازدید دیروز: 2
>> مجموع بازدیدها: 20734
» درباره من

آرمان نوین

باسلام وادب. وبلاگ اینجانب برای توسعه آزادی وحقیقت گمشده بشریت ، یعنی عدالت راستین راه اندازی شده است .امیداست موردتوجه شماخواننده عزیز قرارگیرد.منتظر انتقادات و پیشنهادات شماهستیم. باسپاس آرمان نوین

» پیوندهای روزانه

بانک مهراقتصاد [46]
خبرگزاری فارس [16]
خبرگزاری رجانیوز [25]
سایت مقام معظم رهبری [38]
[آرشیو(4)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
ارمان نوین :همان‌طور که مرحوم مدرس می‌فرمود: سیاست ما عین دیانت . تشکیل جی 7 برای فرار از نتایج اعترافات توسط خاتمی .
» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
بوی سیب
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت

» صفحات اختصاصی

» موسیقی وبلاگ

» طراح قالب